W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTTARGI W KWIETNIU: Zapraszamy do Kielc i BydgoszczySerdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku targowym w kwietniu. Firma BART weźmie udział w dwóch wiosennych wydarzeniach odbywających się w Kielcach i Bydgoszczy.

Od 10 do12 kwietnia spotkamy się w Kielcach na targach SPAWALNICTWO, w ramach Przemysłowej Wiosny i Salonu Technologii Obróbki Metali STOM.

Natomiast od 24 do 26 kwietnia zapraszamy do Bydgoszczy na 2. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego.
Znajdą nas Państwo - w obu lokalizacjach - na stoisku nr 65, w Kielcach w hali A.

Zaprezentujemy nasze najnowsze realizacje, rozwiązania dla branży metalowej i spawalniczej, jak i własne urządzenia filtrowentylacyjne BART wykorzystywane w wielu branżach przemysłowych. 
BART oferuje kompleksowe usługi związane z realizacją projektów inwestycyjnych wymagających wentylacji i odprowadzenia zanieczyszczeń stałych i lotnych, odciągu iskier powstających podczas obróbki metalu, jak i wykorzystania powstającego ciepła do urządzeń HVAC.

Zachęcamy do pobrania elektronicznego, bezpłatnego zaproszenia na powyższe imprezy targowe dostępne poniżej.

Zaproszenie na targi Kielce Bart Zaproszenie na targi Bart Bydgoszcz
 Więcej informacji na stronie organizatora:
http://www.targikielce.pl/pl/stom-tool.htm
Wstęp bezpłatny po rejestracji
Więcej informacji na stronie organizatora: 
http://innoform.pl/pl/
Wstęp bezpłatny po rejestracjiCertyfikaty / Wyróżnienia / Referencje