W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTTARGI W KWIETNIU: Za nami pierwszy dzień targów STOMDziękujemy Państwu za odwiedziny na naszym stoisku nr 65 w hali A na Targach Kielce podczas Salonu Technologii Obróbki Metali. W tym roku prezentujemy udoskonalone urządzenie filtracyjne BART BFC w wersji ATEX przeznaczone do odpylania i odkurzania pyłów suchych oraz przedstawiamy najlepsze referencje związane z naszymi instalacjami w dziedzinie odpylania i wentylacji w branżach przemysłu ciężkiego. Na naszym stoisku nie zabrakło także urządzeń specjalistycznych współpracujących z nami europejskich firm: Donaldson, Dustcontrol, Fumex, Depureco oraz Coral.
Zapraszamy jeszcze na kolejne dwa dni. Impreze targowa pod hasłem Przemysłowa Wiosna w Kielcach potrwa jeszcze do czwartku, 12 kwietnia. Czekamy na Państwa w hali A.

       
         

Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje