W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTZAPRASZAMY na Targi do Bydgoszczy 24-26 kwietniaOd 24 do 26 kwietnia zapraszamy do Bydgoszczy na 2. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM.

Znajdą nas Państwo na stoisku nr 65.

W Bydgoszczy zaprezentujemy nasze najnowsze realizacje, rozwiązania dla branży metalowej i spawalniczej, jak i urządzenia filtrowentylacyjne BART i naszych Partnerów, wykorzystywane w wielu branżach przemysłowych. 

BART oferuje kompleksowe usługi związane z realizacją projektów inwestycyjnych wymagających wentylacji i odprowadzenia zanieczyszczeń stałych i lotnych, odciągu iskier powstających podczas obróbki metalu, jak i wykorzystania powstającego ciepła do urządzeń HVAC. 

Druga edycja Targów INNOFORM będzie rekordowa pod względem innowacji, które zostaną zaprezentowane na stoiskach Wystawców. W programie targów znalazły się m.in. dwie branżowe konferencje: "Narzędziowo-przetwórcza" i "Techniki Przyrostowe w Przemyśle Narzędziowo-Przetwórczym" oraz Giełda Kooperacyjna, kojarząca przemysłowców z całego świata.

Zachęcamy do pobrania elektronicznego, bezpłatnego zaproszenia dostępnego w pliku pdf. Wystarczy je wydrukować i okazać w recepcji targów. 

Zaproszenie Bart na Targi w Bydgoszczy

Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje