W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTPrzemysłowa Bydgoszcz zdobyta!Dziękujemy Państwu za odwiedziny na 2. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, które trwały od 24 do 26 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym przy ulicy Gdańskiej 187.

Wspólnie z przedstawicielami prezentowanych na naszym stoisku urządzeń firm Donaldson i Coral, zaciekawiliśmy zwiedzających najlepszymi referencjami w przemyśle ciężkim, narzędziowym, przetwórstwie tworzyw i gumy, metalowym. Spotkaliśmy się z bardzo szczegółowymi zapytaniami, za które dziękujemy i liczymy na nawiązanie trwałych relacji.

W gronie organizatorów, czyli Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, również odnaleźliśmy  firmy, które wesprzemy kompleksowo w dziedzinie odpylania i filtracji pyłów w ich halach produkcyjnych. 

Poniżej galeria zdjęć z pierwszych dni targowych:

Bart na targach Innoform Bydgoszcz2

Targi Bydgoszcz 2018 6

Targi Bydgoszcz 2018 2

Targi Bydgoszcz 2018 3

bart na targach w bydgoszczy 7
Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje