W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTTARGI W MARCU: Zapraszamy do Kielc na Targi STOMXI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z najważniejszych imprez cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. „Przemysłowa Wiosna” zawita do Targów Kielce już od 26 do 28 marca 2019 roku.

BART - jako specjalista od procesów odpylania i wentylacji przemysłowej zaprasza do odwiedzin na stoisku nr 35 w hali A. W tym roku zaprezentujemy najlepsze referencje związane z naszymi instalacjami w dziedzinie odpylania i wentylacji w branżach przemysłu ciężkiego oraz bezpieczeństwa procesowego. 
Zaproszenie na targi Kielce Bart
Aby skorzystać z bezpłatnego zaproszenia (kliknij aby pobrać)  prosimy zarejestrować się online  na stronie organizatora do 25 marca, poniedziałku, do godz. 11:00.
http://www.targikielce.pl/pl/stom-tool.htm

Serdecznie zapraszamy!

 


Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje