W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTREALIZACJE: Instalacja filtracji pyłów i katalitycznego dopalania gazów przy produkcji opakowań metalowychBART - ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ;
ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY OPAKOWAŃ:

Firma Bart Sp. z o.o. realizuje kolejną już instalację filtracji pyłów i katalitycznego dopalania gazów dla jednego z największych producentów opakowań metalowych na świecie, tym razem - po Polsce, Rosji, Wielkiej Brytanii i …Indiach - w równie egzotycznej Kolumbii. 

Przy procesie produkcji puszek napojowych powstaje pył z farb, którymi malowane, natryskiwane sa opakowania. Pył jest wybuchowy. Wykonano odciągi gazów gorących i zimnych z linii technologicznej. Zastosowano filtr workowy z panelami. Wykonano izolację wełną mineralną pod płaszczem aluminiowym.
Instalacje odpylania

Instalacje odpylania

Instalacje odpylania

kompleksowe instalacje odpylania

Instalacje odpylania

 

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje