W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTTARGI W PAŹDZIERNIKU: Bart na Targach SYMAS w Krakowie 2-3.10 2019Specjaliści odpylania i wentylacji przemysłowej z firmy BART zapraszają na SYMAS - Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych oraz MAINTENANCE - Targi Utrzymanie Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji, które odbędą się  w Krakowie w dniach 2-3 października 2019.

Czekamy na Państwa na stoisku nr A58.

Strefa ATEX, konferencja prezentująca innowacje w branży, wykłady liderów podczas seminariów WorkShop - to wybrane elementy programu tych - odbywających się już od ponad dekady - Targów SYMAS. 

Uznani eksperci, w tym eksperci z firmy BART, podzielą się specjalistyczną wiedzą z zakresu najlepszych praktyk inżynierskich i technologicznych podczas konferencji „Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich”. Organizatorem konferencji jest czasopismo „Powder and Bulk” – wieloletni partner targów.

Targom SYMAS towarzyszą Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE.
 
Zapraszamy na najważniejsze wydarzenie tej jesieni w branży przemysłowej w Krakowie.
Targi SYMAS i MAINTENANCE odbędą się 2 i 3 października w EXPO Kraków.

Bezpłatna rejestracja dla Zwiedzających jest dostępna na stronie organizatora.

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje