W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTGRUPA BART: rozwój firmy BART i optymalizacja oferty usług dla Klientów12 grudnia br. firma Bart Sp. z o.o. nabyła pakiet większościowy udziałów w firmie JSB Automation Sp. z o.o. z Bolechowic pod Krakowem.

Firma ta zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem systemów automatyki przemysłowej i przez ostatnie dziesięć lat współpracowała z BART Sp. z o.o. przy największych instalacjach w Polsce i na świecie. Wykonywała układy automatyki przemysłowej między innymi dla prowadzonych przez BART inwestycji dla firmy Can-Pack S.A. w Kolumbii, Holandii, w Brzesku, czy firmy SCA Hygiene Products (Essity) w Oławie.

Włączenie firmy JSB Automation do grupy BART umożliwia jej dalszy rozwój i optymalizację oferty usług dla naszych Klientów. Za tym działaniem przyjdą następne zmiany w organizacji Grupy BART, o czym powiadomimy już w roku 2020.

Więcej o firmie JSB Automation na stronie www.


automatyka przemysłowa Bart

JSB Automation Sp. z o.o. prężnie rozwija się na rynku usług automatycznej regulacji systemów HVAC, tak w Polsce, jak i w Europie. Poza działalnością usługową w zakresie realizacji systemów HVAC prowadzi również działalność handlową w branży elektroinstalacyjnej.

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje