W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTBART PROJEKTY REFERENCYJNE: Dźwiękochłonna kabina szlifowaniaBART PROJEKTY REFERENCYJNE: Dźwiękochłonna kabina szlifowania

Zastosowanie dźwiękochłonnych kabin izolacyjnych pozwala na skuteczne zabezpieczenie hali produkcyjnej przed emisją powstających podczas obróbki zanieczyszczeń na inne stanowiska pracy.

Kabiny przeznaczone są do szczególnie intensywnych prac szlifierskich, spawalniczych, malarskich, czy polerskich i stanowią integralną część linii produkcyjnej.

W przypadku wielkogabarytowych elementów poddawanych tym intensywnym procesom obróbki kabiny trzeba zaprojektować na miarę indywidualnych potrzeb. I tak było w przypadku kolejnej, realizowanej przez Bart Sp. z o.o. inwestycji, dla producenta pojazdów ciężarowych i autobusów.

Ze względu na przeznaczenie i złożoność procesu, wymagały zamontowania wydajnego urządzenia filtrującego i wspierających go instalacji wentylacyjnych. Kabiny bardzo dobrze izolują hałas, pozwalając na utrzymanie norm bezpieczeństwa i higieny pracy, dotyczących jego natężenia dla całej hali produkcyjnej. Mogą być wykonane również dla zanieczyszczeń czy pyłów tworzących atmosferę wybuchową, wówczas cała kabina spełnia wymagania dyrektywy ATEX.


kabina szlifierska

kabina szlifierska

wentylacja kabina szlifierska

wentylacja kabina szlifierska

wentylacja kabina szlifierska

wentylacja kabina szlifierska


Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje