W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTRodzina modułowych urządzeń filtracyjnych FUMEX CVFumex - Idealne rozwiązania filtrowentylacyjne dla przemysłu

FUMEX CV Rodzina modułowych urządzeń filtracyjnych do zanieczyszczeń stałych i gazowych

Najnowsza linia modułowych jednostek filtracyjnych Fumex CV oparta została na solidnej konstrukcji, która umożliwia ich wielofunkcyjność. 

Urządzenie filtracyjne w podstawowej wersji zostało zaprojektowane tak, aby odprowadzać zanieczyszczenia z pojedynczego stanowiska pracy, jednak te same urządzenia połączone równolegle, zapewnią obsługę kilku stanowisk pracy jednocześnie, w ramach jednego systemu.

Możliwość przygotowania kilku kombinacji urządzeń z elementów dostępnych w linii Fumex CV, pozwala na zaproponowanie wielu skutecznych rozwiązań. Od najprostszych pojedynczych jednostek z wymiennymi wkładami filtracyjnymi, poprzez rozwiązania z regeneracją wkładów za pomocą sprężonego powietrza, służących do usuwania tylko cząstek stałych lub filtrujących jedynie gazy i opary. Jest też opcja łączenia urządzeń w zestawy filtrujące zarazem zanieczyszczenia stałe i gazowe.

W linii Fumex CV dostępne są jednostki do filtracji pyłów i dymów spawalniczych, urządzenia z filtrem HEPA do stref czystych typu cleanroom, jednostki z filtrem z węglem aktywnym do pochłaniania zapachów, gazów, dymu, a także lotnych związków organicznych.

Jednostki filtracyjne z rodziny Fumex CV są przystosowane do systemowego montażu naściennego. Zastosowanie solidnego profilu z anodowanego aluminium ułatwia instalację, upraszcza niezbędny serwis i konserwację urządzeń.

 Więcej informcji o całej linii produktów znajdą Państwo w folderze FUMEX CV.

modułowe urządzenia filtracyjne fumex

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje