W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTRozwiązania BART dla stomatologów, lekarzy, gabinetów kosmetycznychRozwiązania dla stomatologów, lekarzy, gabinetów kosmetycznych

Stomatologu, lekarzu! Zadbaj o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo! Ochroń się przed aerozolem pacjenta z ramionami odciągowymi Fumex ME.

Rodzina ramion odciągowych FUMEX ME wesprze stomatologów, lekarzy na przykład laryngologów, kosmetologów, specjalistów makijażu permanentnego i innych specjalistów w codziennej pracy z pacjentem.

Rozwiązanie takie spełni swoją funkcję dodatkowego zabezpieczenia, obok wszelkich zalecanych przez Światową Organizację Zdrowia środków ochrony osobistej w szczególności w czasie zagrożenia spowodowanego wirusem COVID-19 - przed aerozolem pacjenta.

Ale zalecane jest także w każdym przypadku chęci zachowania należytej ostrożności i ochrony przed innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Więcej na www.fumex.pl
Zadzwoń +48 600 023 582

Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo! Ochroń się przed aerozolem pacjenta.​
Więcej informacji na stronie: www.fumex.pl


odciagi do gabinetów stomatologicznych

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje