W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTRECERTYFIKACJA ISO 9001:2015 BART na rok 2021-2024 zakończona sukcesemBART DZIAŁA WEDŁUG NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW - RECERTYFIKACJA SYSTEMU ZARZĄDZANIA ISO 9001: 2015 na lata 2021 - 2024


Klienci firmy BART mają prawo ocze­kiwać od nas najwyższej jakości usług i profesjo­nalnej obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami.

Pełnym sukcesem zakończył się przeprowadzony w lutym w naszej firmie audyt recertyfikujący systemu zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015.

Aktualny certyfikat ważny jest do 22 lutego 2024 roku i obejmuje swoim zakresem projektowanie, montaż i serwis instalacji wentylacyjnych, odpylania i chłodniczych.

Firma BART Sp. z o.o. wdrożyła system zarządzania jakością w 2009 roku i od tego czasu zgodnie z jego zasadami działa nieprzerwanie na rynku polskim, europejskim i światowym. Certyfikat obejmuje operacje prowadzone przez pracowników głównej siedziby w Sosnowcu, jak również przez profesjonalistów z biur projektowych i handlowych oddziałów w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku.

Dysponujemy certyfikatem w wersji polskiej, angielskiej i niemieckiej.


Certyfikat do pobrania:

Bart Iso Certyfikat 2024 Bart Iso Certyfikat 2024 

Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje