W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTBART, GBD i CRK: Razem tworzymy i wdrażamy rozwiązania dla stref CLEANROOM w Polsce!
Kolejny wspólny projekt, tym razem marketingowy, połączył firmy: BART Sp. z o.., GBD Sp. z o.o. i CR Konsulting - prezentacja rozwiązań dla pomieszczeń typu CLEANROOM podczas targów PCI DAYS 2021, które odbędą się - już w tradycyjnej formule - w Expo XXI w Warszawie.

BART Sp. z o.o. oferuje kompleksową realizację stref czystych CLEANROOM w formule „Projektuj i Buduj” wraz z instalacjami sanitarnymi i AKPiA, GBD Sp. z o.o. to producent i wykonawca systemowej zabudowy pomieszczeń CLEANROOM, z kolei CR Konsulting Patrycja Sitek świadczy usługi szkoleniowo-doradcze w obszarach GMP, GLP, ATMP oraz CLEANROOM.

Trzy firmy łączy wspólny mianownik: Rozwiązania dla CLEANROOM. Wspólnie zaprezentują je podczas odbywających się w Warszawie, w dniach 8-9 września targach dla przemysłu farmaceutycznego i Kosmetycznego na stoisku B.01. Pokażą jak zbudować doskonały cleanroom, nauczą wielu praktycznych aspektów pracy w strefach cleanroom i podzielą się wiedzą i doświadczeniem o tworzeniu i funkcjonowaniu tych szczególnych środowisk! Kawa i serdeczny uśmiech w komplecie!

Serdecznie zapraszamy już dzisiaj!

Firma BART Sp. z o.o. stworzyła markę BT Cleanroom Engineering® dla wyróżnienia oferowanych rozwiązań i usług świadczonych w zakresie pomieszczeń czystych. 

W ramach BT Cleanroom Engineering® wdraża rozwiązania pozwalające na utrzymanie wysokiego stopnia czystości powietrza, absolutnej sterylności mikroklimatu pomieszczeń produkcyjnych i badawczych. Firma BART wdraża rozwiązania, których podstawą są instalacje wentylacji precyzyjnej, odciągi technologiczne i stanowiskowe, systemy centralnego odkurzania, specjalistyczna zabudowa higieniczna typu Cleanroom wraz z instalacjami technologicznymi i peryferyjnymi oraz instalacje niskoprądowe RMS i BMS. Szczegóły prezentuje na dedykowanej stronie www.btcleanroom.pl.
 

CLEANROOM Engineering dla precyzyjnej kontroli parametrów powietrza:

• Instalacje HVAC i Klimatyzacji Precyzyjnej
• Systemy RMS i BMS, Automatyka Przemysłowa
• Odciągi Technologiczne i Odpylanie
• Systemy Centralnego Odkurzania dedykowane pomieszczeniom czystym
• Zabudowa pomieszczeń czystych
• Instalacje technologiczne i peryferyjne dla pomieszczeń typu Cleanroom

Firma BART Sp. z o.o. oferuje rozwiązania związane z zapewnieniem czystego środowiska procesu technologicznego i zdrowego środowiska pracy ludzi w halach produkcyjnych, w postaci skrojonych na miarę, kompleksowych instalacji odpylania przemysłowego, wentylacji, systemów centralnego odkurzania dla zanieczyszczeń stałych, jak i filtracji czy dopalania termicznego gazów, oraz systemów transportu pneumatycznego.
BART projektuje i realizuje także instalacje odpylania pyłów, które mogą tworzyć atmosferę wybuchową w standardzie Ex. Zgodnie z dyrektywą ATEX wykonuje systemy redukujące zagrożenie wystąpienia pożaru lub wybuchu, opracowuje analizy ryzyka, przeprowadza badania pod kątem klasy wybuchowości.

 

Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje