W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTBART NEWS: Premiera katalogu BT Cleanroom Engineering na targach PCI Days w WarszawieNa wspólnym stoisku firmy BART Sp. z o.o.GBD Sp. z o.o. i CRK prezentowaliśmy rozwiązania dla stref cleanroom. 

Targi PCI Days trwały przez dwa dni od 8 do 9 września, jako pierwsza w tym roku impreza dla tych branży w standardowej formule.

Zaskoczeni byliśmy licznym gronem odwiedzających, dzięki czemu wróciliśmy bogatsi o doświadczenia i interesujące kontakty. Dziękujmy serdecznie wszystkim, którzy przybyli na nasze stoisko!

Targi PCI Days 2021 dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego skupiły wystawców różnych dziedzin - od dostawców surowców, dostawców dedykowanych technologii, poprzez producentów urządzeń,  po badania laboratoryjne. Na naszym stoisku, które jako jedyne stworzone było z prawdziwej zabudowy systemowej dedykowanej pomieszczeniom czystym typu cleanroom, można było przejść przez śluzę osobową, poddać się oczyszczeniu w air shower oraz sprawdzić jak funkcjonuje materiałowa śluza podawcza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i krótkiego filmu, oraz pobrania katalogu marki BT CLEANROOM ENGINEERING, który miał swoją premierę na tych targach.

usługi dla cleanroom cleanroom

BART Sp. z o.o. oferuje kompleksową realizację stref czystych CLEANROOM w formule „Projektuj i Buduj” wraz z instalacjami sanitarnymi i AKPiA, GBD Sp. z o.o. to producent i wykonawca systemowej zabudowy pomieszczeń CLEANROOM, z kolei CRK świadczy usługi szkoleniowo-doradcze w obszarach GMP, GLP, ATMP oraz CLEANROOM.

Firma BART Sp. z o.o. stworzyła markę BT Cleanroom Engineering® dla wyróżnienia oferowanych rozwiązań i usług świadczonych w zakresie pomieszczeń czystych. 

W ramach BT Cleanroom Engineering® wdraża rozwiązania pozwalające na utrzymanie wysokiego stopnia czystości powietrza, absolutnej sterylności mikroklimatu pomieszczeń produkcyjnych i badawczych. Firma BART wdraża rozwiązania, których podstawą są instalacje wentylacji precyzyjnej, odciągi technologiczne i stanowiskowe, systemy centralnego odkurzania, specjalistyczna zabudowa higieniczna typu Cleanroom wraz z instalacjami technologicznymi i peryferyjnymi oraz instalacje niskoprądowe RMS i BMS. Szczegóły prezentuje na dedykowanej stronie www.btcleanroom.pl.

CLEANROOM Engineering dla precyzyjnej kontroli parametrów powietrza:

• Instalacje HVAC i Klimatyzacji Precyzyjnej
• Systemy RMS i BMS, Automatyka Przemysłowa
• Odciągi Technologiczne i Odpylanie
• Systemy Centralnego Odkurzania dedykowane pomieszczeniom czystym
• Zabudowa pomieszczeń czystych
• Instalacje technologiczne i peryferyjne dla pomieszczeń typu Cleanroom

 
 

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje