W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTIntensywny tydzień targowy: Targi SYMAS już w środę, 19.10. w Krakowie. Zapraszamy!TARGOWA PRZEMYSŁOWA JESIEŃ

BART Sp. z o.o. Wentylacja i Odpylanie
 wspólnie z INSTAL-FILTER SA zapraszają 19 i 20 października na spotkanie z ekspertami systemów odpylania, redukcji emisji zanieczyszczeń i zabezpieczeń #ATEX.
Podczas Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – Targi SYMAS® MAINTENANCE® w EXPO Kraków będziemy do Państwa dyspozycji na stoisku B21.


• Targi SYMAS® - 13 Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych www.symas.krakow.pl

• Targi MAINTENANCE - 13 Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu Planowania i Optymalizacji Produkcji www.mtc.krakow.pl

► DATA​: 19-20.10.2022r.

► MIEJSCE: EXPO Kraków

• O Targach SYMAS® Niepowtarzalne w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie, mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem proszków, granulatów, kruszyw i innych szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych. Na Targach SYMAS® prezentowanych jest 8 stref tematycznych.

• O Targach MAINTENANCE To jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Targi MAINTENANCE odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu, szczególnie z: metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego. Na targach prezentowanych jest 8 stref tematycznych. Nieodłącznym punktem targów MAINTENANCE jest konferencja "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu"​ - źródło wiedzy i wymiany doświadczeń między przedstawicielami działów UR i produkcji.

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje