W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTBART - SUPERMENEM JAKOŚCI w plebiscycie TUV NORD Polska!BART - SUPERMENEM JAKOŚCI!

Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanej I nagrody w plebiscycie "Supermeni Jakości 2022" 
TUV NORD Polska w kategorii Bezpieczeństwo.

24 listopada w postindustrialnych przestrzeniach zabytkowego Browaru Obywatelskiego w Tychach odbyła się Gala wręczenia nagród SUPERMENI JAKOŚCI TUV NORD Polska 2022. Firma BART Sp. z o.o. znalazła się wśród najlepszych firm i z najlepszym wynikiem w kategorii "Bezpieczeństwo" zdobyła pierwszą lokatę dla średnich firm.

 Dziękujemy Kapitule TUV NORD Polska za wyróżnienie i gratulujemy pozostałym Laureatom, jak i wszystkim Nominowanym!

Wszyscy jesteśmy Supermenami w swoich dziedzinach!

Dziękujemy również, a może przede wszystkim - tym, którzy oddali głosy na nominowane przedsiębiorstwa, o które prosiliśmy niespełna dwa miesiące wcześniej, za ich zaangażowanie i poświęcony czas!

Nominowanych do plebiscytu było 41 firm, które spełniły wstępne wymagania organizatorów. W otwartym głosowaniu na wszystkich nominowanych oddano łącznie ponad 5 tysięcy głosów.
Dariusz Śliwiński - Wiceprezes Zarządu BART Sp. z o.o. odbiera pierwszą nagrodę "Supermeni Jakości" w kategorii "Bezpieczeństwo" w industrialnych wnętrzach tyskiego browaru.


Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje