W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTZapraszamy na spotkanie z naszymi specjalistami na targach PCI DAYS - 21-22 czerwca, EXPO XXI, stoisko B.31.Szanowni Państwo,

BART Sp. z o.o., właściciel marki BT Cleanroom Engineering ®  zaprasza na targi dostawców dla przemysłu farmaceutycznego PCI DAYS 2023.

 Przed nami kolejna edycja Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI DAYS w Warszawie. Firma Bart wraz z marką BT Cleanroom Engineering® zaprezentuje dedykowaną ofertę produktową i usługę kompleksowej budowy stref czystych cleanroom w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Targi skupią wystawców różnych dziedzin od dostawców surowców, po badania laboratoryjne. Na naszym stoisku, które stworzone będzie z prawdziwej zabudowy systemowej i wyposażone w system wentylacyjny, można będzie przejść przez śluzę osobową oraz sprawdzić, jak funkcjonuje materiałowa śluza podawcza, a także zbadać stan zanieczyszczenia powietrza... Jak co roku do współpracy zaprosiliśmy naszych Partnerów: firmę GBD Sp. z o.o. , CRK i Ekohigiena Aparatura. Wspólnie odpowiemy na Państwa potrzeby w branży farmaceutycznej.

Zapraszamy na spotkanie z naszymi specjalistami od usług i rozwiązań dla pomieszczeń czystych w dniach 21 - 22 czerwca, w godzinach 10:00-16:00 na stoisku numer B.31. w hali EXPO XXI w Warszawie.

„Energia czystego powietrza” to temat naszego wystąpienia w Strefie Inspiracji Branży Farmaceutycznej, w pobliżu której zlokalizowane jest nasze stoisko. Chcesz poznać doświadczenia firmy Bart w modernizacji, optymalizacji i tworzeniu nowych przestrzeni produkcyjnych klasy Cleanroom? Spotkanie wyznaczone na godzinę 12:50, w środę, 21 czerwca! Serdecznie zapraszamy!

 

Już dziś skorzystaj z bezpłatnej rejestracji: na stronie organizatora:  https://pcidays.pl/.

 

 

Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje