W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTPrzed nami kolejne targi SYMAS, 18-19 października w Krakowie - BART i INSTAL-FILTER zapraszają na wspólne stoiskoPrzed nami kolejne targi SYMAS, 18-19 października w Krakowie - BART i INSTAL-FILTER zapraszają na wspólne stoisko nr B.24.

Profesjonalny zespół firmy BART oraz INSTAL-FILTER wyspecjalizowany w technologiach ochrony środowiska, odpylania i wentylacji dla przemysłu kruszyw odpowie na wszelkie pytania odwiedzających Targi SYMAS & MAINTENANCE.

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® są spotkaniem, które w sposób kompleksowy przedstawia technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych.

Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE są natomiast jedyną imprezą targową w Polsce, mającą na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych.

Połączenie dwóch szeroko obecnych w przemyśle zagadnień - obróbki i transportu materiałów sypkich i masowych oraz narzędzi i metod utrzymania ruchu - podczas jednego wydarzenia, pozwala na kompleksową prezentację rozwiązań dla większości firm produkcyjnych.

Więcej informacji na stronie organizatora: Targi SYMAS® i MAINTENANCE 2023

Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje