W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTSystem wentylacji stanowisk spawalniczych dla Huty Stalowa Wola S.A.Firma  BART  wykonała  system  wentylacji stanowisk spawalniczych wieży haubicy samojezdnej. 
Ze względu na gabaryty spawanych konstrukcji, przestrzenną budowę nie było możliwe zastosowanie innych metod wychwycenia dymów spawalniczych. Zaprojektowany system typu push-pull metodą wyporową wentyluje pełną kubaturę hali spawalni. Układ odpylania obejmuje dwa obszary prowadzenia robót. Obszar ten posiada podwieszone pod stropem dwa rurociągi ssące wyposażonego w kratki, zapylone powietrze podawane jest do zespołu filtracyjnego a po oczyszczeniu przez wentylator tłoczone jest rurociągiem nawiewnym wyposażonym w nawiewniki wyporowe na halę.  Nawiewniki usytuowane są nad posadzką na wysokości około 1,5 do 2,0m

Zobacz zdjęcia z realizacji...

Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje