W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTKONFERENCJA: Bart zaprasza na konferencję dla branży energetycznej19 i 20 lutego w Katowicach będziemy rozmawiać o najważniejszych problemach i wyzwaniach, jakie stoją przed branżami energetyczną i ciepłowniczą w kontekście ochrony środowiska. 

W sesji wprowadzającej XIII Konferencji Naukowo-Technicznej Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie, która odbędzie się w hotelu Angelo, poruszone zostaną tematy nowych ekotechnologii, pakietu zimowego, handlu emisjami i rynku mocy.Firma BART Sp. z o.o. zaprezentuje  autorskie r
ozwiązania dla branży energetycznej dotyczące ciągów technologicznych oraz eliminacji emisji pyłów i gazów do atmosfery.
Pobierz program konferencji.
Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora: www.kierunekenergetyka.pl

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje