W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTSEMINARIUM w SOSNOWCU: Rozwiązania BART dla branży kompozytowejFirma BART 21 lutego zaprezentuje w Expo Silesia w Sosnowcu rozwiązania dla branży kompozytowej w ramach Seminarium „Materiały kompozytowe w przemyśle” podczas targów INDUSTRY Meeting. 

W dniach 20-21 lutego 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, wydarzenie dedykowane innowacyjnym produktom i rozwiązaniom przemysłowym. W drugim dniu tej targowej imprezy  przedstawiciele firmy BART Sp. z o.o. wystąpią na seminarium „Materiały kompozytowe w przemyśle” z prezentacją na temat  systemów wentylacji i odpylania przy obróbce materiałów kompozytowych. Seminarium przygotowywane jest przez Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej, Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych i Expo Silesia w ramach Salonu Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting.

W
stęp na targi i seminarium będzie bezpłatny po rejestracji na stronie organizatora: www.exposilesia.pl.

Zapoznaj się z  programem seminarium.

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje