W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Bart to innowacyjność, nowoczesność, skuteczność i dostosowanie do potrzeb klienta
Bart

Bart Sp. z o. o. została założona w styczniu 2000 roku ale dopiero po 4 latach po zmianach własnościowych, firma przyjęła obecny profil działalności, który jest realizowany z sukcesami do dzisiaj tzn. obsługa inwestycji pod klucz od projektowania poprzez wykonawstwo do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w zakresie instalacji odpylających, wentylacyjnych oraz filtrowentylacyjnych.

Swoją pozycję i dynamiczny rozwój na rynkach krajowych i zagranicznych spółce zapewnia konsekwentne realizowanie strategii rozwoju polegające na nieustannym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, konsekwentnym wdrażaniu inżynierskich pomysłów, budowaniu trwałych relacji z klientami oraz młody, ambitny zespół ludzi chętnie podnoszących swoje kwalifikacje, kompleksowo i innowacyjnie podchodzących do problemów technicznych.

Solidne i terminowe wykonywanie zleceń, brak zgody na stosowanie kompromisów technicznych zjednały nam przychylność inwestorów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Potwierdzeniem silnej pozycji firmy Bart na rynku są liczne, zaawansowane technicznie realizacje

Zobacz realizacje

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje