W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x


Misją firmy Bart Sp. z o. o. jest świadczenie najwyższej jakości usług inżynierskich w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa procesów produkcyjnych oraz czystej produkcji, poprzez wdrożenie oferowanych technologii czystego powietrza CLEAN AIR ENGINEERING i CLEAN ROOM ENGINEERING opracowywanych przez specjalistów firmy.


Od początku działalności firmy kładziemy największy nacisk na satysfakcję Klienta.

Analizujemy, projektujemy i dostarczamy naszym Klientom rozwiązania najlepiej dostosowane do ich potrzeb w oparciu o najnowsze technologie z uwzględnieniem czynnika ekonomicznego. Wraz z postępem technologicznym oraz ciągle rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów, postępuje również rozwój naszej firmy, dzięki czemu świadczone usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Kluczową wartością firmy Bart Sp. z o.o. są ludzie którzy ją tworzą i dla których podstawowymi wartościami są:

 


 
 Wiemy, że obszary działalności oraz potrzeby naszych Klientów są bardzo różne, dlatego staramy się najlepiej je poznać, by móc znaleźć najlepsze rozwiązania techniczne oparte o najnowocześniejsze urządzenia i idee inżynierskie, a przy tym dostosowane do ekonomicznych możliwości naszych Klientów. By było to możliwe, zgodnie z polityką rozwoju naszej firmy inwestujemy w wiedzę i rozwój naszych pracowników, korzystamy z najlepszych i sprawdzonych dostawców, którym stawiamy wysokie wymagania. Dzięki takiemu podejściu nie boimy się trudnych tematów, jednocześnie zwiększamy potencjał i wartość naszej firmy oferując tylko nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.

Posiadane doświadczenie, wiedza i wysoko wykwalifikowana kadra pozwala nam i naszym Klientom z powodzeniem realizować cele biznesowe.


Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje