W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTOFERTA BART: Ramiona odciągowe FUMEX PSS najłatwiejszymi w czyszczeniu ramionami odciągowymi w przemyśleFUMEX PSS - Ramiona odciągowe typu flex do środowisk o wysokich wymaganiach higienicznych 


Linia ramion wyciągowych w jakości "food grade" wykonanych w całości ze stali nierdzewnej dedykowana jest do wymagających środowisk pracy.

Ramię o eleganckim i stylowym wzornictwie opracowano przede wszystkim dla branż o surowych wymaganiach higienicznych, takich jak przemysł spożywczy i farmaceutyczny, do zastosowania także w pomieszczeniach typu clean room.

Konstrukcja wyewoluowała z fundamentalnej zasady FUMEX dotyczącej zewnętrznych konstrukcji ramion nośnych, które zapewniają najniższy spadek ciśnienia i stwarzają niewielkie ryzyko zablokowania przepływu powietrza.

FUMEX PSS to higieniczny odciąg typu flex i bezpieczne narzędzie podczas pracy także w do środowiskach, 
gdzie wymagana jest ochrona antystatyczna.

Więcej informacji znajdą Państwo w folderze prezentującym linię ramiom FUMEX PSS, będącym zarazem kartą produktową 

Karta produktu

Karta produktu w j. angielskim

Strona producenta - Fumex

Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje