Projekt i montaż instalacji odpylania

Kompleksowe

usługi inżynierskie

Clean Air Kompleksowe Usługi Inżynierskie.

OD PROJEKTU DO REALIZACJI INWESTYCJI "POD KLUCZ".
ZAUFAJ SPECJALISTOM .

KOMPLEKSOWA REALIZACJA INWESTYCJI W FORMULE "ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ".PROJEKTOWANIE INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH, DOBÓR TECHNOLOGII I URZĄDZEŃ.PRODUKCJA URZĄDZEŃ FILTROWENTYLACYJNYCH, REALIZACJA INDYWIDUALNYCH ZAMÓWIEŃ POD POTRZEBY KLIENTA.

MONTAŻ, ROZRUCH INSTALACJI, ODBIORY, KOMPLETACJA DOSTAW NA MIEJSCE INWESTYCJI.


SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY, DORADZTWO TECHNOLOGICZNE.


Realizacja instalacji przemysłowych
w formule "Zaprojektuj i Wybuduj"

Bart Sp. z o. o. od kilkunastu lat z sukcesami realizuje obsługę inwestycji przemysłowych “pod klucz”, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Kompleksowy zakres usług inżynierskich obejmuje: projektowanie wraz z doborem technologii i urządzeń, kompletację dostaw na miejsce budowy oraz montaż instalacji przemysłowych, ich uruchomienie i walidację.

Wraz z kompleksowym wykonawstwem oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie montowanych instalacji, doradza i szkoli w zakresie utrzymania ruchu instalacji i urządzeń filtrowentylacyjnych.

Firma specjalizuje się w szczególności w usługach budowlanych w formule “zaprojektuj i wybuduj” kompleksowych instalacji odpylania i wentylacji dla zakładów przemysłowych wraz z towarzyszącymi instalacjami sanitarnymi i automatyki przemysłowej, systemach HVAC.

Projektowanie instalacji przemysłowych
Innowacyjność i doświadczenie

Kompleksowe projekty budowlane i wykonawcze

Nasza firma, rozwijając i poszerzając dział projektowy, stała się jednym z najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w Polsce w sektorze instalacji przemysłowych. Posiadamy 4 biura projektowe w Polsce z doświadczonymi zespołami projektantów i konstruktorów specjalizujących się w systemach odpylania i wentylacji.

Nasi projektanci, dzięki swojej głębokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, skutecznie radzą sobie z najbardziej wymagającymi wyzwaniami, dostarczając rozwiązania techniczne i ekonomiczne na najwyższym poziomie. Opracowujemy koncepcje i projekty, które są ściśle dopasowane do technicznych wymagań, indywidualnych potrzeb klienta oraz specyficznych parametrów, zapewniając tym samym optymalny wybór urządzeń i komponentów dla każdego projektu.

Dobór Technologii. Dobór i konstruowanie urządzeń filtrowentylacyjnych i Automatyki Przemysłowej.

Bart jest konstruktorem urządzeń filtracyjnych i elementów automatyki przemysłowej, dystrybutorem cenionych urządzeń filtracyjnych światowych marek , wyłącznym przedstawicielem na Polskę odkurzaczy przemysłowych i systemów centralnego odkurzania oraz ramion wyciągowych renomowanych firm europejskich, jak i systemów zabudowy stanowisk spawalniczych.
BART Sp. z o. o. oferuje rozwiązania technologiczne i urządzenia własnego projektu, w tym urządzenia filtracyjne z wkładami workowymi BART BFC i urządzenia filtracyjne BART CFC z wkładami nabojowymi, do oczyszczania powietrza z suchych zanieczyszczeń pyłowych w przemysłowych instalacjach odpylania i odkurzania, w wykonaniu standardowym oraz dostosowane do separacji mieszanin pyłowych tworzących atmosferę wybuchową.

Montaż, Rozruch i Regulacja

BART Sp. z o.o. od kilkunastu lat wspiera polski przemysł projektując, dobierając adekwatne technologie i instalując systemy ochrony powietrza.

Montaż instalacji jest ważną częścią oferowanych usług. Faza rozruchu nowej instalacji jest bardzo istotna, wymaga regulacji dla osiągnięcia wymaganych parametrów.

Obok realizacji nowych instalacji odpylania technologicznego, wentylacji procesowej, centralnego odkurzania, pomieszczeń czystych czy instalacji z zakresu szeroko pojętego HVAC, firma BART wykonuje także modernizacje, rozbudowy, dostosowanie instalacji do nowych wymogów prawnych, czy też przeglądy i walidacje instalacji.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Doradztwo i szkolenia

Aby utrzymać ciągłość pracy linii produkcyjnej, właściwe parametry instalacji odpylania i zdrowe środowisko pracy ważne jest dbanie o dobrą kondycję poszczególnych urządzeń i elementów, a więc serwisowanie urządzeń oraz wykonywanie regularnych przeglądów instalacji.
Okresowe przeglądy elementów instalacji są podstawą sprawnie działającej w przedsiębiorstwie produkcyjnym sekcji utrzymania ruchu, natomiast są one koniecznością w przypadku udzielenia wydłużonych gwarancji przez wykonawcę instalacji. Instalacja musi pracować w zakresie parametrów dla jakich została zaprojektowana, być kontrolowana i konserwowana zgodnie instrukcjami obsługi i konserwacji. Okres gwarancji uzależniony jest od prawidłowo przeprowadzonych pras serwisowych i konserwacyjnych. Oferuje je w ramach kompleksowej obsługi sam wykonawca, lub też zaakceptowana przez niego inna firma serwisowa.

CLEANAir Technologie i Rozwiązania dla czystego powietrza

ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ, SPOŻYWCZEJ, BIOTECHNOLOGICZNEJ, ELEKTRONICZNEJ, LABORATORYJNEJ

SYSTEMY ODPYLANIA I ODCIĄGI TECHNOLOGICZNE DLA PYŁÓW. WERSJA STANDARD i ATEX DLA PYŁÓW WYBUCHOWYCH.SYSTEMY WENTYLACJI PRZEMYSŁOWEJ, KLIMATYZACJI, INNE INSTALACJE SANITARNE I HVACR.ODCIĄGI TECHNOLOGICZNE DLA GAZÓW. ELIMINACJA LZO. SYSTEMY ODSIARCZANIA SPALIN.
SYSTEMY CENTRALNEGO ODKURZANIA, SYSTEMY TRANSPORTU PYŁÓW, SYSTEMY TRANSPORTU PNEUMATYCZNEGO. AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA.

SYSTEMY ZABUDOWY POMIESZCZEŃ CZYSTYCH CLEANROOM. INSTALACJE DLA STREF O KONTROLOWANYCH PARAMETRACH POWIETRZA. INSTALACJE ELEKTRYCZNE, SYSTEMY RMS i BMS.

KONTAKT

Poznaj nasze rozwiązania i ich skuteczność,
zaproś na wizję lokalną naszego specjalistę