odpylanie przemysłowe

O firmie

BART Sp. z o.o. należy do GRUPY BTIS

Innowacyjność, nowoczesność, skuteczność i dostosowanie do potrzeb klienta

Bart Sp. z o.o. specjalizuje się w instalacjach przemysłowych z dziedziny odpylania, wentylacji, odkurzania, oczyszczania powietrza z pyłów i filtracji gazów, a także transportu pneumatycznego. Na całym świecie realizuje kompleksowo inwestycje w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Posiada biura w Sosnowcu, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku.

Grupa BT Industrial Solutions powstała w wyniku połączenia spółek BART Sp. z o.o. , INSTAL-FILTER SA, BART SERWIS Sp. z o.o. oraz marki BT Cleanroom Engineering®. Oferuje przemysłowe technologie oczyszczania powietrza w Polsce i na świecie. Setki zrealizowanych projektów, ekspercka wiedza w zakresie odpylania, wentylacji i neutralizacji w połączeniu z własna produkcją urządzeń filtracyjnych, czyni z Grupy BT Industrial Solutions kompetentnego partnera biznesowego.

Bart Sp. z o.o. w liczbach

INTEGRATOR SYSTEMÓW DLA CZYSTEGO POWIETRZA I BEZPIECZEŃSTWA INSTALACJI

4

Lokalizacje w Polsce: siedziba główna + 3 biura techniczno-handlowe. Firmy współpracujące: INSTAL-FILTER S.A. i BART SERWIS Sp. z o.o.

15

Lata doświadczenia na rynku HVAC, w tym 15 lat w formule „Projektuj i Buduj”

4000

Zrealizowanych przedsięwzięć: generalnego wykonawstwa, instalacji przemysłowych, projektów, projektów wykonawczych i prac serwisowych

150000

Roczna wydajność instalacji odpylania zrealizowanych w  m3/h

1000

Liczba aktywnych przemysłowych Klientów, w tym wielu lojalnych o ponad 5-letnim stażu współpracy

Misja i wizja

Misją firmy Bart Sp. z o. o. jest świadczenie najwyższej jakości usług inżynierskich w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa procesów produkcyjnych oraz czystej produkcji. Uskutecznia to  poprzez wdrażanie u Klientów  oferowanych technologii czystego powietrza CLEANAIR ENGINEERING i CLEANROOM ENGINEERING opracowywanych przez specjalistów firmy.

Od początku działalności firmy kładziemy największy nacisk na satysfakcję Klienta.

Analizujemy, projektujemy i dostarczamy naszym Klientom rozwiązania najlepiej dostosowane do ich potrzeb w oparciu o najnowsze technologie z uwzględnieniem czynnika ekonomicznego. Wraz z postępem technologicznym oraz ciągle rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów, postępuje również rozwój naszej firmy, dzięki czemu świadczone usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Kluczową wartością firmy Bart Sp. z o.o. są ludzie którzy ją tworzą i dla których podstawowymi wartościami są:

Wiedza, doświadczenie praktyczne i ciągłe doskonalenie połączone z kreatywnością, innowacyjnym podejściem do rozwiązywania problemów naszych Klientów

Odpowiedzialność i uczciwość w stosunku do współpracowników jak i Klientów w celu osiągnięcia założonych celów

Otwartość i pełne zaangażowanie w pracę, chęć ciągłego rozwoju zawodowego, który zapewnia jeszcze wyższy standard obsługi

Filozofia działania

Swoją pozycję i dynamiczny rozwój na rynkach krajowych i zagranicznych spółce zapewnia konsekwentne realizowanie strategii rozwoju polegające na nieustannym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, konsekwentnym wdrażaniu inżynierskich pomysłów, budowaniu trwałych relacji z klientami oraz młody, ambitny zespół ludzi chętnie podnoszących swoje kwalifikacje, kompleksowo i innowacyjnie podchodzących do problemów technicznych.

Solidne i terminowe wykonywanie zleceń, brak zgody na stosowanie kompromisów technicznych zjednały nam przychylność inwestorów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Potwierdzeniem silnej pozycji firmy Bart na rynku są liczne, zaawansowane technicznie realizacje.

W trosce o czyste powietrze

OCHRONA ŚRODOWISKA. EKOLOGIA. SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Bart Sp. z o. o.  oferuje rozwiązania wspierające ochronę środowiska i tworzenie czystego, a przez to zdrowego i przyjaznego mikroklimatu w miejscu pracy. Służą temu opracowane własne technologie i technologie cenionych europejskich i światowych Partnerów.

W trosce o przyszłość naszej planety firma wspiera inicjatywy związane z czystym powietrzem i zdrowiem pracowników.

Realizujemy projekty w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), które mają na celu budowanie świadomości wśród pracowników, ich rodzin oraz naszych klientów o znaczeniu indywidualnego zaangażowania w inicjatywy związane z ochroną czystego powietrza i ekologią.

Historia firmy BART Sp. z o. o.

DROGA DO OSIĄGNIĘCIA WIODĄCEJ RYNKOWEJ POZYCJI

Polityka jakości Bart Sp. z o.o.

NADRZĘDNYM CELEM FIRMY BART SP. Z O. O. JEST PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI INSTALACJI.

Nadrzędnym celem firmy BART Sp. z o. o. jest projektowanie i wykonawstwo najwyższej jakości instalacji wentylacyjnych, chłodniczych oraz filtrowentylacyjnych dla budownictwa przemysłowego realizowanych w oparciu o najnowszą technikę przy uwzględnieniu wymagań naszych Klientów. Oznaką spełnienia tych oczekiwań jest satysfakcja Klienta. Dlatego właśnie, w trosce o naszych Klientów, wciąż ulepszamy jakość naszych usług tak, by spełniały one światowe standardy oraz dostosowujemy swoje usługi do nieustannie zmieniających się potrzeb klientów.

Naszą uwagę koncentrujemy głównie na jakości, estetyce i trwałości naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniały Państwa oczekiwania. Nasza Firma uważa jakość swoich usług za główny filar działalności i z tą myślą, Zarząd firmy BART Sp. z o. o. ustanowił „Politykę jakości” dzięki której Klienci mają pewność, że dostają usługę najwyższej jakości.

Jako główne kryterium potwierdzenia jakości uznajemy satysfakcje i zadowolenie naszych Klientów. Oczekiwania oraz wymagania Klientów wyznaczają kierunek naszego działania, a każda wykonana usługa powinna zadowalać obecnego Klienta i stanowić najlepszą rekomendację dla przyszłego odbiorcy. 

Nasi Klienci i ich Opinie

Zaufali nam

Ostatnie opinie Klientów

"Firma BART ma bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o wentylację oraz odpylanie procesów produkcyjnych. Nadzór doświadczonych osób z zespołu nad nowymi i mniej wprawionymi pracownikami ułatwia rozwiązywanie wszelkich problemów".
"...ogółem polecam współpracę - bardzo dobry dział projektowy, rozwiązywanie problemów na wysokim poziomie i wsparcie klienta".

Ostatnie CLEANAir Realizacje i Aktualności Bart Sp. z o.o.

REFERENCJE, WYDARZENIA, PUBLIKACJE, TARGI. Zainspiruj się, odwiedź nas na targach, spotkaj się z nami, dowiedz się więcej o naszych realizacjach i inicjatywach!​​

KONTAKT

Poznaj nasze rozwiązania i ich skuteczność,
zaproś na wizję lokalną naszego specjalistę