W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTBIURO PROJEKTOWE: kompleksowe usługi projektowe.BART - Biuro projektowe:  Doświadczeni projektanci i konstruktorzy w rozwiązaniach z dziedziny odpylania i wentylacji. Kompleksowe projekty budowlane i wykonawcze.


Biura projektowe Bart w Sosnowcu, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku proponują kompleksowe usługi projektowe.


Nasze wieloletnie już doświadczenie pozwala nam na wykonywanie najwyższej klasy instalacji odpylania technologicznego, filtrowentylacji stanowiskowej i układów push-pull.


Inwestując w rozwój i rozbudowę działu projektowego, nasza firma jest dzisiaj jedną z najprężniej działających firm w Polsce w branży instalacji przemysłowych.

Projektanci posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie podejmują najtrudniejsze wyzwania i znajdują najlepsze rozwiązania techniczne oraz ekonomiczne.
Opracowujemy koncepcje i projekty w oparciu o wymogi techniczne, indywidualne potrzeby i parametry, tym samym gwarantując optymalny dobór urządzeń i komponentów.

Przedstawiamy rozwiązania projektowe zarówno dla przemysłu ciężkiego (huty, odlewnie, elektrociepłownie, spawalnie), dla przemysłu spożywczego (produkcja i konfekcjonowanie produktów) jak i dla pomieszczeń czystych o wymogach Cleanroom (laboratoria, farmacja). Projektujemy również instalacje pracujące w warunkach zagrożenia wybuchem zarówno gazów jak i pyłów...

Dowiedz się więcej >


Skontaktuj się z nami >

Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje