W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Aktualności BARTBART zaprasza na Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej 19-20 maja w Arena GliwiceMiędzynarodowe Forum Czystości Technicznej jest organizowane po raz drugi w Polsce w dniach 19 - 20 maja tego roku w Arena Gliwice.

BART Sp. z o.o. będzie częścią tego wydarzenia, prezentując łącznie z firmami GBD Sp. z o.o., CRK, VILEDA, EKOHIGIENA oraz ELIS rozwiązania dla pomieszczeń Cleanroom.

Podczas forum specjaliści z branży produkcyjnej, inżynierowie procesu, managerowie działów i dyrektorzy produkcji spotkają się z dostawcami maszyn, usług i technologii, które służą zapewnieniu czystości technicznej zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 w procesie produkcji i montażu.

Spotkania podczas dwóch dni forum odbywają się w formie prezentacji najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań w ramach paneli tematycznych, które prowadzą partnerzy branżowi forum, eksperci w swoich dziedzinach. Forum to przede wszystkim okazja do zdobycia know-how od ekspertów na bazie już zrealizowanych projektów.

Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie:  https://technical-cleanliness-forum.com/

Z
apraszamy w maju!

Udostępnij

Certyfikaty / Wyróżnienia / Referencje